Denon wypuszcza nowe słuchawki douszne, z innowacyjną technologią, stworzoną dla audiofili będących w ciągłym ruchu

Denon, jeden z wiodących na świecie producentów wysokiej jakości produktów dla domowej rozrywki, ogłosił wypuszczenie nowego modelu słuchawek dousznych, przeznaczonych dla audiofilów pozostających w ciągłym ruchu. Skierowany do tych, którym zależy na jak najlepszej jakości dźwięku w trakcie podróżowania, pracy lub chwil relaksu, nowy model douszny jest wypełniony zaawansowanymi technologiami Denona i stworzony w celu dostarczenia możliwie jak najlepszej wydajności z kompaktowego, lekkiego urządzenia.

AH-C821– wspaniały dźwięk, gdziekolwiek jesteś

Opierając się na pół wieku doświadczeń firmy Denon w dziedzinie inżynierii słuchawkowej, model AH-C821 został zaprojektowany w taki sposób, aby połączyć komfort  z bezkompromisowym brzmieniem. Topowe AH-C821 zawierają unikatową technologię Denona – Double Air Compression Driver™, dzięki czemu oferują moc basów oraz nieskazitelną czystość brzmienia. Dodatkowo, AH-C821 mogą być używane razem z dedykowaną aplikacją Denona dla smartfonów w systemach iOS i Android, umożliwiającą poprawę jakości dźwięku i dostosowywanie go do swoich indywidualnych preferencji.

Technologia Double Air Compression Driver™ wykorzystuje dwa 11,5-calowe przetworniki, ustawione naprzeciw siebie, aby mogły one pompować większą ilość powietrza, dzięki czemu dostarczają mocny bas pozbawiony zniekształceń. Ta opatentowana konstrukcja wykorzystuje również oddzielne przewody dla każdego z przetworników, aby uzyskać idealnie czysty sygnał – Denon wykorzystuje to rozwiązanie jako pierwszy producent na świecie. Przetworniki są montowane w obudowie stworzonej ze specjalnie odlewanego aluminium i żywicy, zaprojektowanych dla utrzymania sztywności i tłumienia drgań, a dwa porty Denon Acoustic Optimiser pomagają wyrównać ciśnienie powietrza z przodu i z tyłu membrany. Wszelkie te rozwiązania sprawiają, że dźwięk jest tak dynamiczny i wolny od zniekształceń, jak tylko to możliwe.

AH-C821 są wyposażone we wkładki TX500, które w połączeniu z ergonomicznym kształtem obudowy gwarantują najczystszy dźwięk i maksymalną izolację od szumu z zewnątrz. Wkładki zrobione są z pianki dopasowującej się do ucha użytkownika (aktywuje się ona w zestawieniu z naturalnym ciepłem ludzkich uszu), oraz posiadają zastosowaną ochronę przeciw woskowinie, co ułatwia utrzymanie czystości. Do zestawu dołączono również wkładki w czterech rozmiarach, etui na słuchawki oraz klips do kabla.

Ten nowy model Denona dostrojono z naciskiem na przejrzystość i doskonałą jakość dźwięku, nawet w hałaśliwym otoczeniu, a użytkownicy mogą dodatkowo wzmocnić dźwęk i dostroić go wedle własnych preferencji przy pomocy darmowej aplikacji Denon Audio, dostępnej zarówno dla urządzeń z systemem iOS jak i Android. Ta aplikacja nie tylko optymalizuje dźwięk urządzeń przenośnych, ale także oferuje ulepszony interfejs, umożliwia tworzenie kolejek odtwarzania playlist, ale również pozwala użytkownikowi na dostęp do ponad 70 000 stacji radiowych i 2 milionów programów “na żądanie” za pośrednictwem platformy internetowo-radiowej TuneIn.

Denon AH-C821 (czarne) będą dostępne we wrześniu br.

160509-DENON-AH_C821BKEM-01

W skrócie

AH-C821 Główne cechy

  • Opatentowany przez Denona podwójny przetwornik do kompresji powietrza z podwójnym okablowaniem
  • Obudowa jest hybrydą ergonomicznego kształtu odlewanego aluminium i żywicy w celu uzyskania najlepszego dźwięku i maksymalnej wygody
  • Zastosowano wkładki Comply w celu idealnego dopasowania do ucha
  • Nowe etui, ułatwiające przenoszenie

Źródło: Informacja prasowa