Czysty i mocny dźwięk dzięki tubom basowym od firmy VORDON

VORDON, producent elektronicznych akcesoriów samochodowych, wprowadził na polski rynek 4 modele tub basowych do samochodu – TB-16R i TB-16R+ oraz TB-20R i TB-20R+. Wszystkie urządzenia są aktywne, co oznacza, że mają wbudowany wzmacniacz sygnału, znacząco poprawiający jakość brzmienia.
Dobra muzyka potrafi umilić każdą, nawet najdłuższą podróż. Czas spędzony w samochodzie mija zdecydowanie szybciej przy ulubionych piosenkach. Radość z brzmienia muzyki we wnętrzu auta, zapewnią dobrej jakości głośniki samochodowe.
„Tuby basowe marki VORDON gwarantują czysty i mocny bas. Warto zwrócić uwagę na to, że wszystkie głośniki są aktywne. Ta cecha zapewnia pełne i wierne oddanie wszystkich niskich częstotliwości, co sprawia, że w samochodzie możesz poczuć się jak na koncercie.” – powiedział Rafał Stasiak, dyrektor ds. marketingu w firmie VORDON.

Tuby basowe VORDON TB-16R i TB-16R+
Te dwa modele umieszczone zostały w dwóch różnych obudowach, co sprawia, że wydobywany dźwięk nieco się różni, a użytkownik ma także możliwość dopasowania sprzętu do wielkości i rodzaju wnętrza pojazdu. TB-16R jest zaoblony z każdej strony, co daje bardziej rozproszone brzmienie, w porównaniu do wersji +, którą można postawić na boku. Gwarantuje to bardziej skoncentrowaną fonię, a także większą stabilność urządzenia na przykład na tylnej półce samochodu. TB-16R ma moc szczytową 250W, a także moc RMS 80W, natomiast TB-16R+ odpowiednio 350W i 90W.

Tuby basowe VORDON TB-20R i TB-20R+
Sposób działania i rozmiar są identyczne, co w poprzednim przypadku. Różnice występują w specyfikacji technicznej: TB-20R ma moc szczytową 350W, a także moc RMS 100W, natomiast TB-20R+ odpowiednio 400W i 120W.
Stylowe, czarne wykończenie nadaje głośnikom drapieżnego, sportowego wyglądu, zaś czarna maskownica solidnie zabezpiecza głośnik przed zniszczeniem, m.in. przez przedmioty, które są luzem umieszczane w bagażniku auta.
W zestawie prócz tuby, znajdują się kable umożliwiające montaż, a także instrukcja obsługi w języku polskim.

16R (2)

Specyfikacja techniczna
Poniżej podane szczegóły są takie same dla wszystkich 4 modeli:
Częstotliwość 40-200Hz
Impedancja 2 Ohm
Czułość 92 dB
Pasmo przenoszenia (LPF) 20Hz-20kHz
Pasmo przenoszenia (FULL) 50Hz-250Hz

Tuby basowe VORDON są dostępne w sklepach Media Expert, Media Markt, RTV Euro AGD, Komputronik.pl oraz VORDON.pl. Spodziewana cena detaliczna wynosi dla modeli TB-16R i TB-16R+ odpowiednio 149 i 249 PLN, natomiast dla TB-20R oraz TB-20R+ 199 i 299 PLN. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.VORDON.pl

Źródło: informacja prasowa.