Czekajcie na pokutę: przedsprzedaż Blasphemous 2 właśnie ruszyła

The Game Kitchen i Team17 Digital ogłosiły dzisiaj, że ruszyły zamówienia przedpremierowe Blasphemous 2 na Nintendo Switch™, komputery PC, PlayStation®5 i Xbox Series X|S. Wersja Digital Deluxe – dostępna wyłącznie na platformie Steam – będzie również dostępna w przedsprzedaży i będzie zawierać oficjalną ścieżkę dźwiękową Blasphemous II oraz cyfrowy artbook. Wraz z globalną premierą(1)  na platformach cyfrowych od 24 sierpnia, fizyczne edycje Blasphemous 2 będą również dostępne w Europie na Nintendo Switch™ PlayStation®5 i Xbox Series X|S dzięki uprzejmości astragon Entertainment, a w Stanach zjednoczonych 15 września.

Cyfrowe edycje Blasphemous II będą dostępne w sprzedaży detalicznej w dniu premiery w cenie 29,99 EUR na wszystkich platformach ze 10% zniżką na zamówienia przedpremierowe. Fizyczne edycje Blasphemous II będą dostępne w sprzedaży detalicznej w cenie 34,99 EUR na Xbox Series X|S i PlayStation 5 oraz 39,99 EUR na Nintendo Switch.

 

Dzięki trzem unikalnym broniom do zdobycia i okiełznania oraz ulepszonemu zestawowi umiejętności do wyboru, gracze będą musieli korzystać z tych nowych narzędzi pozwalających im przetrwać i eksplorować piekło, które chce wysłać ich z powrotem do grobu. Monstrualni wrogowie i wyzwania czają się za każdym rogiem, a Penitent One musi stawić im czoła w swojej misji powstrzymania proroczych narodzin nowego Child of the Miracle, zbierając rozsiane szczątki opowieści, odkrywając dawno zapomniane sekrety i raz za razem unikając ostatecznego uścisku śmierci.

Kluczowe cechy Blasphemous 2

  • Odkryj bogaty nielinearny świat: czeka na ciebie seria urzekająco groteskowych krajobrazów, emanujących gotyckim urokiem i usianych bezlitosnymi pułapkami; nie ma złych wyborów, są tylko rachunki do wyrównania.
  • Rozpętaj dziką walkę: Brutalne egzekucje i rozbudowane kombosy zapewniają nowe i niszczycielskie sposoby siania zniszczenia w miejscach, gdzie czyhają upiorne potwory
  • Graj po swojemu: Blasphemous 2 zapewnia możliwość dostosowania i ulepszania podstawowego zestawu umiejętności Penitent One oraz wprowadza nowe unikalne bronie, które rozszerzają taktykę gracza
  • Wygraj bitwy z bossami: W najciemniejszych zakątkach tej nowej, pokręconej krainy czekają wypaczeni bossowie z unikalnymi umiejętnościami walki

Zarejestruj się na stronie www.blasphemous2game.com, aby otrzymywać najnowsze informacje o Blasphemous 2, polub nas na Facebookśledź na Twitterze, lub dołącz do rozmowy na Discordzie.

 

źródło: informacje prasowe