Cristiano Ronaldo chwali możliwości, jak daje NFT w budowaniu więzi z fanami

Posiadacze NFT z kolekcji CR7 odbyli trening z Ronaldo

Binance, największa giełda kryptowalutowa na świecie i wiodący ekosystem Blockchain, upubliczniła nagranie z treningu prowadzonego przez Cristiano Ronaldo dla 5 szczęśliwych posiadaczy tokenów NFT z kolekcji Binance CR7.

Trening odbył się w listopadzie w Lizbonie i wzięli w nim udział także Khaby Lame, jedna z największych gwiazd TikToka na świecie, oraz Ana Markovic, chorwacka piłkarka grająca na pozycji napastnika.

Możliwość spotkania Ronaldo została przyznana szczęśliwemu posiadaczowi Złotego Biletu w ramach najnowszej kolekcji NFT – „CR7 ForeverZone Collection”, a także osobom, które zdobyły tę szansę dzięki kolekcji „Forever CR7: The GOAT NFT”.

Podczas treningu jego uczestnicy trenowali wykonywanie rzutów karnych, strzały w określone miejsce na bramce, a także akcje, w których każdy uczestnik mógł strzelić gola z asysty Ronaldo.

„Moje partnerstwo w obszarze NFT z Binance oferuje specjalne sposoby budowania bliższej więzi z fanami, a także wprowadzania ich do gry w nowy i inny sposób, nagradzając w ten sposób ich stałe wsparcie. Ostatni dzień szkoleniowy, podczas którego pięciu posiadaczy CR7 NFT miało szansę trenować ze mną, to świetny przykład niepowtarzalnych możliwości, jakie mogą zapewnić NFT. To było szczególnie wyjątkowe dzielenie się tym doświadczeniem z moimi fanami. To był niesamowity dzień, który zawsze będę pamiętał” – powiedział Cristiano Ronaldo, komentując sesję treningową dla Binance.

Nagranie sesji treningowej z udziałem Ronaldo można obejrzeć tutaj: https://f.io/-RISEhDm.

Dodatkowe informacje o Binance

Binance to wiodący w skali globalnej ekosystem blockchain, a w pakiecie produktów ma m.in. największą na świecie pod względem obrotów giełdę kryptowalut. Platforma Binance, z której korzystają miliony użytkowników, oferuje możliwość handlu kryptowalutami, edukacji, a także dostęp do branżowych danych i badań. Binance prowadzi także rozbudowaną działalność charytatywną, a także inwestuje w rozwiązania zdecentralizowane i infrastrukturalne. Więcej informacji o Binance można znaleźć na stronie: https://www.binance.com.

źródło: informacje prasowe