Creative StageAir – głośnik soundbar z własnym zasilaniem do wszechstronnych zastosowań.

Kompaktowy soundbar pod monitor komputera, wyposażony w moduł Bluetooth, wejście AUX i port USB do podłączenia urządzeń MP3, oraz do zastosowań mobilnych, gdzie nie ma zasilania.

Creative Stage Air
Creative StageAir to kompaktowa, umieszczana pod monitorem listwa dźwiękowa do komputera, zaprojektowana z myślą o maksymalnej funkcjonalności. Jej elegancka i minimalistyczna obudowa doskonale skomponuje się z dowolną aranżacją każdego biurka. Listwę dźwiękową StageAir zaprojektowano z myślą o zapewnieniu niezrównanych wrażeń odsłuchowych. Dodatkowo pozwala ona rozkoszować się muzyką bez plątaniny kabli dzięki możliwości korzystania z zasilania wewnętrznego nawet przez 6 godzin!

KOMPAKTOWA OBUDOWA
Creative StageAir to propozycja dla osób ceniących minimalistyczny i nowoczesny design. Podłużny kształt listwy dźwiękowej oraz jej niewielka wysokość i głębokość (410x 78 x 70 mm) sprawiają, że urządzenie z łatwością zmieści się tuż pod monitorem komputera.
Wygodne zasilanie przez USB pozwala cieszyć się znakomitym dźwiękiem bez plątaniny kabli i zajmowania cennego miejsca na biurku.

SZCZEGÓŁOWY DŹWIĘK STEREO
Usłysz więcej detali w ulubionych filmach, serialach i grach dzięki dwóm wbudowanym głośnikom szerokopasmowym. Moc wyjściowa 2 x 5 W pozwala generować głośny, wyraźny i naturalny dźwięk, który dostarcza niezapomnianych doznań muzycznych.

WYRAZISTY BAS
Specjalna konstrukcja dużego radiatora pasywnego umożliwia odtwarzanie głębokich niskich tonów bez potrzeby sięgania po zewnętrzny subwoofer. Dzięki temu z łatwością rozpoznasz brzmienie gitary basowej oraz usłyszysz dynamiczny dźwięk w filmach akcji.

Product-Stage-Air-01

DŁUGI CZAS PRACY
Wbudowany akumulator litowo-jonowy o pojemności 2200 mAh umożliwia nieprzerwane słuchanie muzyki przez 6 godzin! Podłącz bezprzewodowo Creative StageAir do smartfona, laptopa czy tabletu dzięki technologii Bluetooth i słuchaj muzyki również w podróży.

MOBILNY ODTWARZACZ AUDIO
Dzięki technologii Plug & Play Creative StageAir możesz zamienić w odtwarzacz audio. Zintegrowany port USB umożliwia podłączenie pamięci masowej, np. pendrive’a, oraz wygodne odtwarzanie zgromadzonej tam muzyki bez potrzeby uruchamiania dodatkowych urządzeń.

FUNKCJONALNE WEJŚCIE AUX
Twój odtwarzacz MP3 lub MP4 nie posiada funkcji Bluetooth? Za sprawą specjalnego portu AUX do Creative StageAir podłączysz również analogowe urządzenia audio. Skorzystaj z kabla z wtykiem jack 3,5 mm, by cieszyć się muzyką z odtwarzaczy audio starszego typu.

PANEL STEROWANIA
Z pomocą dużych przycisków z czytelnymi oznaczeniami, które zostały umieszczone z boku obudowy, szybko i wygodnie uruchomisz urządzenie oraz dopasujesz głośność do własnych potrzeb.

WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE
Listwa dźwiękowa umożliwia bezprzewodowe słuchanie muzyki z urządzeń z systemem Android oraz iOS, w tym smartfonów, tabletów, smartwatchy i komputerów wyposażonych w Bluetooth.

Ceny i dostępność
Creative StageAir jest dostępny na stronie Creative.com w cenie promocyjnej 215,00 zł, a już wkrótce w sklepie euro.com.pl.

Źródło: informacja prasowa.