Creative STAGE nowoczesny soundbar 2.1 w rewelacyjnej cenie.

Creative Stage to wysoce wydajna listwa dźwiękowa, która z łatwością zmieści się pod ekranem monitora komputerowego lub telewizora. Dołączony do niej subwoofer wyraźnie uwydatnia i wzbogaca tony niskie, wypełniając pulsującym basem całe pomieszczenie. Ponadto mnogość opcji połączeń umożliwia proste podłączenie urządzenia zarówno do komputera osobistego, jak i do telewizora w salonie.

PROSTY MONTAŻ
Elegancka i opływowa konstrukcja Creative Stage idealnie współgra z wystrojem każdego wnętrza i sprawia, że urządzenie znakomicie prezentuje się nawet pod ultrapanoramicznym monitorem. Dodatkowo soundbar wyposażony został w zestaw do montażu ściennego, pozwalający w łatwy sposób przymocować go do ściany; idealne rozwiązanie, gdy ogranicza nas dostępna przestrzeń. Wygodne zasilanie urządzenia przez wbudowane, pojedyncze złącze, umożliwia pozostawienie wolnego miejsca na konsolę czy komputer.

ŁATWA I WYGODNA ZMIANA USTAWIEŃ
Wystarczy użyć pilota, aby skorzystać z predefiniowanych ustawień EQ dla trybów filmu, muzyki, koncertu czy gier! Poza normalną regulacją głośności i odtwarzania dźwięku pilot pozwala również na dostosowanie ustawień tonów wysokich i niskich.
Przyciski regulacji głośności zaprojektowano z myślą o maksymalnym komforcie użytkowania — umieszczono je z boku urządzenia, dzięki czemu są łatwo dostępne i wygodne w obsłudze.

Product-Stage-03

KILKA TRYBÓW PRACY
System Creative Stage oferuje szereg opcji łączności, w tym moduł bezprzewodowy Bluetooth, wejście AUX, wejście optyczne, złącze TV (ARC) i port USB do podłączenia odtwarzacza MP3. Podłączenie źródła odtwarzania jest dziecinnie proste, dzięki czemu system pozwala łatwo podnieść jakość odtwarzanego dźwięku.

BLUETOOTH I WEJŚCIE AUX
Ciesz się bezprzewodową transmisją dźwięku ze smartfona, tabletu lub komputera przez łącze Bluetooth, gdziekolwiek jesteś.
Dodatkowo gniazdo wejściowe AUX 3,5 mm zapewnia zgodność z analogowymi urządzeniami audio.

ZŁĄCZA OPTYCZNE I TV (ARC)
Odtwarzaj wysokiej jakości dźwięk cyfrowy z telewizora na urządzeniu Creative Stage. Wystarczy połączyć oba urządzenia jednym kablem (brak w zestawie).

PORT USB PLUG AND PLAY DO ODTWARZANIA PLIKÓW MP3
System Creative Stage może pełnić funkcję samodzielnego odtwarzacza muzyki! Wystarczy podłączyć pamięć masową do portu USB i rozpocząć odtwarzanie muzyki — nie potrzeba żadnych innych urządzeń.

Product-stage-05

GWARANCJA
2 lata gwarancji

DANE TECHNICZNE
Wymiary (W x S x G)
jednostka główna: 70 x 550 x 78 mm, Subwoofer: 420 x 115 x 250 mm
Długość kabla
Przewód zasilający: około 1m; na stałe zamontowany do soundbaru, Kabel subwoofera: około 2m; na stałe połączony z subwooferem
Waga
Soundbar: 1,2 kg, Subwoofer: 3,07 kg, Kabel 3,5 mm: 10 g
Temperatura podczas pracy
od 0°C do 45°C
Moc wyjściowa
jednostka główna: 2 x 20 W, Subwoofer: 1 x 40 W, Całkowita moc szczytowa zestawu: 160 W
Pasmo przenoszenia
55Hz ~ 20kHz
Konfiguracja systemu
System 2.1
Stosunek sygnału do szumu (SNR)
≥ 72 dB
Częstotliwość robocza Bluetooth
2402 – 2480 MHz
Zasięg działania urządzeń Bluetooth
do 10 metrów, (pomiar na otwartej przestrzeni. ściany i elementy konstrukcyjne mogą wpływać na zasięg urządzenia.)
Wersja Bluetooth®
Bluetooth 2.1 + EDR (Enhanced Data Rate)
Obsługiwane profile Bluetooth
AVRCP (zdalnie sterowana transmisja Bluetooth), A2DP (transmisja bezprzewodowa, stereo, Bluetooth)
Obsługiwane kodeki
SBC
Typ złącza
Wejście Aux
Other Features
Listwa dźwiękowa jest zgodna z urządzeniami pamięci masowej USB o pojemności do 32 GB w formacie FAT32, Odtwarzanie dźwięku w formacie MP3 z urządzeń pamięci masowej, Obsługa wejścia optycznego i wejścia TV (ARC), Wbudowane wejście AUX 3,5 mm do podłączania innych urządzeń audio

CENA I DOSTĘPNOŚĆ

STAGE jest dostępny na stronie Creative w cenie 399 zł a jeszcze przed wakacjami w polskich sklepach.

https://pl.creative.com/p/speakers/creative-metallix-plus

Źródło: informacja prasowa.