Creative Creative Sound BlasterX H5 Tournament Edition

Sound BlasterX H5 Tournament Edition, to ten sam poziom komfortu, to samo podejście do projektowania, ale za to lepsza reprodukcja dźwięku, tłumienie odgłosów otoczenia i ulepszone przetworniki zapewniające najwyższą jakość audio podczas gry.

Ulepszony dźwięk w grach

Zestaw słuchawkowy Sound BlasterX H5 Tournament Edition został zaprojektowany z myślą o maksymalnym realizmie dźwięku podczas gier komputerowych. Usłyszysz wszystkie odgłosy pola bitwy i zbliżających się wrogów, dzięki czemu pokonasz ich w pięknym stylu. Nowa wersja H5 Tournament Edition ma lepsze przetworniki, które zwiększają czułość i precyzję odwzorowania dźwięku. Co więcej, zaprojektowany od nowa i udoskonalony mikrofon lepiej zbiera dźwięk i redukuje odgłosy otoczenia podczas intensywnej rozgrywki.

Doskonała konstrukcja

Ulepszona wersja słuchawek Sound BlasterX H5 do gier ma industrialny wygląd. Nowy model wyposażono w muszle ze szczotkowanego metalu, a wszystko to uzupełnia wykończenie w kolorze spiżu. Lekka konstrukcja łączy w sobie również elastyczną piankę i poduszki z miękkiej dermy, dzięki czemu możesz nosić zestaw słuchawkowy H5 Tournament Edition przez cały dzień.

Lekkie i trwałe rozwiązanie

Dzięki wytrzymałym elementom z wzmocnionego aluminium słuchawki H5 Tournament Edition są bardzo lekkie. Są również tak wytrzymałe, że z łatwością sprostają trudom codziennego użytkowania.

Ulepszone przetworniki — większa czułość i komfortowa rozgrywka

Zestaw słuchawkowy H5 Tournament Edition jest wyposażony w duże, dynamiczne przetworniki FullSpectrum™ o średnicy 50 mm, które zapewniają niesamowitą jakość dźwięku. Grając w gry z nową wersją słuchawek, doświadczysz przeszywających całe ciało wibracji. Czystszy, głośniejszy i dokładniejszy dźwięk da Ci znaczną przewagę nad przeciwnikami.

software

Prosta komunikacja

Zaprojektowany od nowa, udoskonalony odłączany mikrofon z technologią redukcji odgłosów otoczenia lepiej eliminuje hałas podczas grania w głośnym miejscu.

Lepszy dźwięk dzięki oprogramowaniu Sound BlasterX Acoustic Engine Lite

Niezależnie od tego, że słuchawki Sound BlasterX H5 zapewniają doskonałą jakość dźwięku, dodatkowo wykorzystaliśmy doświadczenie, jakie mamy w tworzeniu doskonałych algorytmów, aby uzyskać brzmienie wykraczające poza ograniczenia konstrukcyjne, stosując zoptymalizowane ulepszenia pod kątem gier.
Dostępne dla systemu Windows® oprogramowanie Sound BlasterX Acoustic Engine Lite1 zawiera gotowe profile audio dopasowane do ustawień dźwięku popularnych obecnie gier. Po włączeniu profilu rozgrywka staje się jeszcze bardziej emocjonująca. Poczynając od świstu przelatujących kul w ulubionej przez Ciebie grze FPS do przerażającego ryku trolla w grze przygodowej, dźwięki są niezwykle realistyczne, dzięki naszym profesjonalnym ulepszeniom!
Cieszę bardzo, że zmiany poszły w tym kierunku, poprawiona konstrukcja i obniżona cena poprzez zmianę plastikowego opakowania na tekturowe podwyższa znacznie konkurencyjność tego produktu na rynku – Rafał Herman dyrektor Creative na Polskę

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA TEMAT PRODUKTU

DANE TECHNICZNE

 • Procesor dźwięku 
BlasterX Acoustic Engine Lite (zaprogramowane profile)
 • Przetworniki dźwięku
50 mm FullSpectrum
 • Pasmo przenoszenia słuchawek
20Hz ~ 20kHz
 • Interfejs
Wejście stereo 3,5 mm
 • Obsługiwane systemy operacyjne
Windows® 10, Windows® 8.1, Windows® 8, Windows® 7
 • Obsługiwane konsole
Xbox One™ poprzez 3,5 mm 4-biegunowego kabla audio (z Stereofoniczny zestaw słuchawkowy Xbox Jeden adapter)

WYMAGANIA SYSTEMOWE

 • Oprogramowanie Sound BlasterX Acoustic Engine Lite
 • Procesor Intel® Core™2 Duo lub odpowiadający mu procesor AMD®, zalecana prędkość 2,8 GHz lub wyższa
 • Płyta główna z chipsetem Intel, AMD lub innym, w pełni zgodnym
 • Microsoft® Windows 10, Windows 8.1/8.0 (32-/64-bitowy), Windows 7 (32-/64-bitowy)
 • 1 GB pamięci RAM
 • >600 MB wolnego miejsca na dysku twardym

Połączenie analogowe
Dostępne złącze analogowe słuchawek/mikrofonu dla urządzeń PC/Mac/Android/iOS/PS4/Xbox

Ceny i dostępność

Sound BlasterX H5 Tournament Edition dostępne są na polskim rynku w cenie 399 zł.

Więcej informacji na BlasterX.com.

Źródło: informacja prasowa.