Creative Aurvana In-Ear2 Plus – douszne słuchawki z mikrofonem

Creative Aurvana In-Ear2 Plus to douszne słuchawki z mikrofonem, które wyposażone zostały w izolację akustyczną. Dopasowany do kratki głośniczka precyzyjny przetwornik z kotwicą zrównoważoną ma zapewniać wyraźne i pełne szczegółów odtwarzanie dźwięków wzbogaconych o mocny bas. Producent twierdzi, że dźwięk wydobywający się ze słuchawek jest realistyczny i sprawia, że muzyka i ścieżki dźwiękowe brzmią jak słuchane na żywo. Zapraszam do testu.

Specyfikacja

 • Przetworniki: z kotwicą zrównoważoną
 • Pasmo przenoszenia: 15 Hz – 16 kHz
 • Impedancja: 42 omy
 • Czułość (przy 1 kHz): 110 dB/mW
 • Długość kabla: 1,2 m (kabel z miedzi beztlenowej)
 • Złącza: 4-stykowy wtyk pozłacany 3,5 mm w kształcie litery L (CTIA)
 • Masa produktu: 12 g

Zawartość zestawu

 • 1 para słuchawek dousznych Aurvana In-ear2 Plus
 • 1 para silikonowych wkładek dousznych w rozmiarach S, M, L
 • Przyrząd do czyszczenia
 • Przejściówka samolotowa
 • Futerał podróżny

creative_aurvana_in-ear2_plus_1

Opis

Słuchawki Creative Aurvana In-Ear2 Plus zostały umieszczone w plastikowym pudełku, którego dolna część jest czarna, natomiast górna wykonana została z przeźroczystego tworzywa. Dzięki temu możemy podziwiać słuchawki umieszczone na specjalnym stojaku. To jak wygląda samo opakowanie i w jaki sposób prezentowane są słuchawki sugeruje, że mamy do czynienia z wyjątkowym produktem.

creative_aurvana_in-ear2_plus_2

Wewnątrz pudełka poza słuchawkami znajdziemy sztywne etui zamykane na magnes, dwa dodatkowe zestawy nakładek, przyrząd do czyszczenia słuchawek, przejściówkę samolotową i instrukcję obsługi. Etui jest bardzo dobrze wykonane i praktyczne, spokojnie pomieści słuchawki wraz z akcesoriami.

creative_aurvana_in-ear2_plus_3

creative_aurvana_in-ear2_plus_4

creative_aurvana_in-ear2_plus_5

Obudowa słuchawek wykonana jest ze stali. Tulejki tworzą całość z obudową i nie posiadają żadnych zaczepów dla nakładek. Nakładki są na nie wsuwane, a jeśli je zmieniamy, to wystarczy je zsunąć. Jest to rozwiązanie rzadko spotykane, podobnie jak brak siatki zabezpieczającej na końcu tulei. Ponieważ w słuchawkach nie zastosowano siatki, wśród akcesoriów znajdziemy specjalny przyrząd do czyszczenia słuchawek. Tylna obudowa słuchawek pokryta jest otworami.

creative_aurvana_in-ear2_plus_7

creative_aurvana_in-ear2_plus_11

Z obu słuchawek pod kątem 90 stopni wychodzą przewody, dodatkowo przy słuchawkach usztywnione i osłonięte sztywnymi stożkowymi obudowami. Przewód słuchawkowy wykonany jest z miedzi beztlenowej i ma długość 120 cm. Zakończony został pozłacanym, 4-stykowym wtykiem Jack 3,5mm w kształcie litery L. Na przewodzie wychodzącym z prawej słuchawki umieszczony został mikrofon, dzięki któremu będziemy mogli prowadzić rozmowy. Splitter wyposażony został w przycisk do odbierania rozmów, spełniający też funkcję pauzy w odtwarzaniu muzyki. Na splitterze znajduje się także suwak, którym regulujemy głośność.

creative_aurvana_in-ear2_plus_8

creative_aurvana_in-ear2_plus_9

creative_aurvana_in-ear2_plus_10

Wszystkie elementy słuchawek są zbudowane z wysokiej jakości materiałów, a samo wykonanie jest perfekcyjne. Słuchawki mają atrakcyjny wygląd i skierowane są do osób, które poza dobra jakością dźwięku, cenią sobie także estetykę i styl.

creative_aurvana_in-ear2_plus_13

Konstrukcja AuraSeal zapewnia doskonałą izolację akustyczną nawet do 95%. Dźwięki otoczenia, np. wytwarzane przez silniki samolotów lub pociągi, są znacznie wyciszone, dzięki czemu można w spokoju słuchać ulubionych melodii.

Wrażenia z użytkowania

Słuchawki Aurvana In-Ear2 Plus są bardzo lekkie i po założeniu praktycznie nie odczuwamy ich ciężaru. Słuchawki gładko wchodzą w uszy i całkowicie wypełniają wolną przestrzeń. Są delikatne w dotyku, nie ma więc uczucia dyskomfortu. Nie męczą uszu nawet po wielu godzinach użytkowania. Dobrze trzymają ustaloną przez nas pozycję, dzięki czemu nie trzeba ich poprawiać i nie wypadają z uszu. Są to jedne z najbardziej komfortowych słuchawek dousznych jakie miałem okazję testować.

creative_aurvana_in-ear2_plus_12

Dźwięk wydobywający się z In-Ear2 Plus zaskakuje lekkością i dużą ilością przestrzeni. Scena jest szeroka i łatwo wyłowimy każdy instrument. Jakość dźwięku jest świetna. Możemy cieszyć się czystym dźwiękiem bez zakłóceń, a dzięki bardzo dobrej izolacji od otoczenia w odsłuchu nie będą przeszkadzać nam żadne dźwięki zewnętrzne.

Na szczególną uwagę zasługują wysokie tony, które wyraźnie wiodą prym i są dużym atutem słuchawek. Jest ich dużo ale nie piszczą, są łagodne, delikatne, dzięki nim czujemy przestrzeń. Bardzo dobrze komponują się z nimi średnie tony, które są wyraźne z pięknym wokalem i doskonałą akustyką. Z kolei niskie tony są delikatne, nie znajdziemy w tych słuchawkach mocnego basu, jest poprawny, brzmi ładnie i wpasowuje się w charakterystykę In-Ear2 Plus, które grają górą i środkiem, dół ma mniejsze znaczenie.

creative_aurvana_in-ear2_plus_14

Testowałem słuchawki z różnymi źródłami dźwięku i zawsze grały bardzo dobrze. Nie ma znaczenia czy korzystamy z laptopa, smartfona, czy odtwarzacza mp3. Oczywiście najlepsze efekty uzyskamy podłączając je do dobrej jakości wzmacniacza, jednak nawet z kiepskimi układami sprawują się bardzo dobrze.

Creative In-Ear2 Plus wyposażone zostały w mikrofon, dzięki czemu możemy prowadzić rozmowy telefoniczne. Sprawuję się on bardzo dobrze, nie zbiera szumów otoczenia, za to ładnie wychwytuje wszystko to co mówimy. Do dyspozycji mamy też przycisk, którym możemy odbierać/rozłączać rozmowy, dzięki któremu nie musimy wyjmować telefonu z kieszeni. Po zakończeniu rozmowy automatycznie wrócimy do słuchania muzyki.

creative_aurvana_in-ear2_plus_6

Podsumowanie

Creative Aurvana In-Ear2 Plus to świetnie grające i wykonane słuchawki, które będą dobrze grały z każdym sprzętem. Bardzo dobrze izolują od otoczenia i są komfortowe w użytkowaniu. Wielbiciele mocnych basów powinni poszukać innych słuchawek, za to osoby ceniące przestrzeń, lekkość, akustykę i wokal będą nimi zachwycone.

Cena
Od 419 zł
Nasza ocena

ocena9wujekpolecaSprzęt do testów dostarczył

creative_logo