Cooler Master zaprasza na ekskluzywny pokaz swoich nowości tuż przed rozpoczęciem targów Computex 2023

Computex 2023 to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w świecie nowych technologii. Swoje nowe produkty pokażą wtedy najwięksi i najpopularniejsi branżowi producenci, w tym także firma Cooler Master, która chciałaby podzielić się swoimi nowościami jeszcze przed rozpoczęciem targów.

Firma Cooler Master zorganizuje i poprowadzi ekskluzywne wydarzenie dla mediów, które rozpocznie się 29 maja o godzinie 17:00 w jej nowoczesnej centrali Cool Master Headquarters. W trakcie trwania spotkania zaproszeni goście będą mogli zapoznać się z najnowszą ofertą producenta. Składać na nią będą się trzy nowe przełomowe produkty, które — jak twierdzi producent — mają na nowo zdefiniować całą branżę nowych technologii.

Program wydarzenia prezentuje się następująco:

  • 17:00 – Otwarcie drzwi (kawa i herbata zapewnione)
  • 17:15 – Wstępne przemówienie Jimmy’ego Shawa, dyrektora generalnego firmy (15 min)
  • 17:30 – Prezentacja nowego produktu (1)
  • 18:00 – Prezentacja nowego produktu (2)
  • 18:15 – Prezentacja nowego produktu (3)
  • 18:30 – Napoje i przekąski

Ekskluzywne spotkanie w Cool Master Headquarters to również szansa na rozmowę z kluczowymi przedstawicielami Cooler Master, w tym z CEO, CTO i projektantami produktów. Będą oni dostępni przez cały czas trwania wydarzenia, aby odpowiadać na pytania gości czy omawiać przyszłość branży. Ponadto można liczyć na spory wybór przystawek i napojów, które serwowane będą przez znanego lokalnego szefa kuchni.

Źródło: Informacje prasowe