CENIONY PRZEZ GRACZY HEADSET LOGITECH PRO X TERAZ W WERSJI BEZPRZEWODOWEJ!

Logitech G wprowadza na rynek bezprzewodową wersję wielokrotnie nagradzanego gamingowego zestawu słuchawkowego PRO X, zaprojektowanego z myślą o najlepszych zawodnikach esportowych.

Firma Logitech G, marka Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) i wiodący innowator technologii oraz sprzętu do gier, prezentuje bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier Logitech G PRO X LIGHTSPEED. Ten nowy headset z linii PRO wprowadza technologię bezprzewodową LIGHTSPEED do wielokrotnie nagradzanego produktu, który został zbudowany zgodnie z wymaganiami światowej elity esportowców.

„Uwielbiam mój zestaw słuchawkowy PRO X. Jedyne, czego bym chciał, to brak kabla”, powiedział Soren „Bjergsen” Bjerg, League of Legends, TSM. „Cóż, teraz nie muszę już marzyć!”

Bazujący na wielokrotnie nagradzanym zestawie słuchawkowym do gier PRO X, bezprzewodowy PRO X LIGHTSPEED oferuje zaawansowaną komunikację, precyzyjny dźwięk i całkowitą swobodę. Jest teraz wyposażony w bezprzewodową technologię LIGHTSPEED 2,4 GHz, która zapewnia ponad 20 godzin pracy na baterii i zasięg do 13 metrów.

„Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier PRO X jest ważnym dodatkiem do naszej oferty profesjonalnych zestawów słuchawkowych”, powiedział Chris Pate, dyrektor portfolio linii Logitech G PRO. „PRO X LIGHTSPEED oferuje profesjonalistom i aspirującym esportowcom najwyższej klasy łączność bezprzewodową, zapewniając im wydajność, komunikację i komfort, którego potrzebują, bez żadnych kabli i ograniczeń”.

Dodatkowo, nowy zestaw słuchawkowy jest wyposażony w zaawansowaną technologię Blue VO!CE, która zapewnia niewiarygodną czystość głosu i wysoką jakość komunikacji w grze oraz podczas transmisji strumieniowej. Głośnik PRO-G z przetwornikiem o średnicy 50 mm gwarantuje czysty i wyraźny, profesjonalny dźwięk przestrzenny DTS 7.1. System ten pozwala na lepszą orientację sytuacyjną podczas rozgrywki, a wygodne nauszniki z pianki z pamięcią kształtu i lekką konstrukcją zapewniają wielogodzinny komfort podczas długich sesji treningowych lub turniejów.

Cena i dostępność

Oczekuje się, że zestaw słuchawkowy Logitech G PRO X Wireless LIGHTSPEED będzie dostępny w sklepach w sierpniu 2020 roku w sugerowanej cenie detalicznej 849 PLN.

Źródło: Informacja prasowa