BLACKWIRE 215 i 225 – ekonomiczne słuchawki biznesowe od Plantronics

Istnieje wiele typów przestrzeni biurowej, ale wszystkie mają jedną właściwość – duże natężenie hałasu zakłócającego pracę, obniżającego produktywność i samopoczucie zespołu. Z pomocą przychodzi firma Plantronics, która od ponad 50 lat wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania dla inteligentnej komunikacji.

blackwire-215

Dwa nowe modele z rodziny BLACKWIRE

Blackwire 215/225 to nowe ekonomiczne słuchawki biznesowe z uniwersalnym wtykiem stereo jack 3,5mm. Pozwala nam to podłączyć je do komputera, wszystkich urządzeń mobilnych oraz niektórych modeli telefonów nabiurkowych. Nie są to już tylko komfortowe słuchawki do wykorzystania w przestrzeni biurowej, ale są one także towarzyszami naszych podróży i mobilnych rozmów.

Wspólną cechą obu nowych modeli jest mikrofon z systemem redukcji szumów otoczenia, zaimplementowana technologia szerokopasmowego dźwięku o wysokiej jakości, a także funkcja SoundGuard, która chroni słuch użytkownika przed szokiem akustycznym. Na przewodzie umieszczono poręczny, miniaturowych rozmiarów moduł do zarządzania połączeniami telefonicznymi. Dzięki niemu można odbierać i kończyć połączenia, regulować głośność rozmowy, a także wyciszyć mikrofon. Warto też zwrócić uwagę na komponenty, z których zostały wykonane

słuchawki. Przyjemna dla ucha antyalergiczna gąbka nausznika zapewni komfortowe użytkowanie nawet przez wiele godzin, a w razie potrzeby możesz wymienić ją na nową, czystą. Słuchawki są lekkie, a regulowany pałąk i elastyczny wysięgnik z mikrofonem sprawiają, że można je łatwo dostosować.

Oba nowe modele z rodziny BLACKWIRE można nabyć za pośrednictwem autoryzowanego dystrybutora marki Plantronics w Polsce, firmy KONTEL, www.kontel.pl

Źródło: Informacja prasowa.