Bitdefender debiutuje w Formule 1

Firma Bitdefender, dostawca systemów bezpieczeństwa IT, poinformował o nawiązaniu długoletniej współpracy z Scuderia Ferrari zespołem Formuły 1. Debiut Bitdefendera w Formule 1 będzie miał miejsce podczas Grand Prix Singapuru 2022.

 W ramach partnerstwa, począwszy od Formuły 1 Singapore Airlines, Grand Prix Singapuru 2022, logo Bitdefender pojawi się na kaskach kierowców Ferrari, a także na jednomiejscowym bolidzie F1-75 prowadzonym przez Charlesa Leclerca i Carlosa Sainza. Od 2023 roku znaczek Bitdefender znajdzie się również na kombinezonach wyścigowych i strojach drużynowych.

 – Współpraca z Scuderia Ferrari, najbardziej kultowym zespołem Formuły 1, naturalnie wpisuje się w strategię Bitdefendera. Nie możemy się doczekać zwiększenia świadomości naszej marki -. mówi Florin Tapes, współzałożyciel i dyrektor generalny Bitdefendera.

 Grand Prix Singapuru 2022 odbędzie się w niedzielę, 2 października.

 Drużyna Ferrari zgromadziła do tej pory 406 punktów i zajmuje w klasyfikacji konstruktorów drugie miejsce. Natomiast najlepszy kierowca tego teamu Charles Leclerc znajduje się na drugim miejscu klasyfikacji generalnej sezonu 2022, a Carlos Sainz jest piąty.

 Bitdefender rozpoczął swoją działalność w 2001 roku w Bukareszcie, obecnie liczy 1800 pracowników rozsianych po całym świecie. Bitdefender od początku koncentruje się na misji jaką jest walka z cyberprzestępczości. Producent opracował wiele patentów wydanych na innowacje technologiczne w zakresie wykrywania zagrożeń, uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji.

Źródło: Informacje prasowe