Bezpieczeństwo Twoich dysków z Icy Dock MB411SKO-B

IcyDock przedstawia ToughArmor MB411SKO-B – w pełni metalową stację dokującą na dysk twardy SAS/SATA o przekątnej 2,5 cala, która została zaprojektowana tak, aby pasować do 12,7-milimetrowego gniazda ODD lub jakiegokolwiek FDD. MB411SKO-B wykorzystuje wytrzymałą, metalową konstrukcję w celu zapewnienia maksymalnej żywotności, dzięki czemu jest w stanie znieść najtrudniejsze warunki. Szuflada EZ Slide Micro zapewnia możliwość „wymiany na gorąco”, gwarantując łatwą obsługę.

Dzięki wyjątkowej konstrukcji MB411SKO-B jest doskonałym magazynem danych przeznaczonym do użytku w systemach o ograniczonej powierzchni.Doskonale się sprawdzi w przechowywaniu danych w systemach OEM/ODM, systemach sterowania, fabrycznych systemach automatyki, komputerach w systemie rack, serwerach rack i urządzeniach IPC.

Niemal tak smukły, jak napęd 2,5″

Konstrukcja ToughArmor MB411SKO-B jest niezwykle cienka, a jej rozmiar jest tak mały, jak 2,5-calowy HDD, co czyni go urządzeniem doskonale oszczędzającym przestrzeń. Te niewielkie wymiary pozwalają MB411SKO-B zmieścić się w dowolnym systemie, który ma ściśle ograniczone miejsce, takie jak komputery przenośne i systemy wbudowane. Jest to również doskonałe mobilne rozwiązanie rack dla systemów OEM/ODM, które mają ograniczoną przestrzeń. Dzięki temu konstruktorzy mogą łatwo skonfigurować system z MB411SKO-B bez marnowania miejsca.
mb411sko_ssd.jpg
mb411sko_oem_odm.jpg

Zaprojektowany dla smukłego napędu optycznego i dyskietek

MB411SKO-B został zaprojektowany tak, aby pasował zarówno do smukłej zatoki ODD, jak i FDD. Aby użyć go we wnęce FDD, wystarczy odkręcić trzy śruby z metalowego uchwytu ODD, a następnie wyjąć uchwyt ODD z urządzenia – jest gotowy do użycia. Dzięki MB411SKO-B możesz szybko dodać 2,5-calowy dysk twardy/SSD do konstrukcji, która posiada cienką zatokę ODD lub FDD. Możesz także zaktualizować ją o 2,5-calowy dysk SSD, co znacznie poprawi ogólną wydajność systemu.
mb411sko_odd_bracket_01.png
mb411sko_in_case_fdd.jpg
mb411sko_in_case_odd.jpg

Zdejmowalna konstrukcja z maksymalną ochroną

Podajnik EZ Slide Micro wspiera „wymianę na gorąco” i sprawia, że w przypadku awarii obsługa nie sprawia żadnych problemów. Dzięki prostej obsłudze, czas jego wymiany jest bardzo niski. Taca jest przystosowana do dysków HDD lub SSD o wysokości 7-9,5 mm. Tworzy tym samym 2,5-calową zatokę na dowolny standardowy napęd SATA/SAS. Po zamknięciu zatrzasku system Eagle Hook utrzymuje dyski bezpiecznie w obudowie.
mb411sko_key_lock.jpg
MB411SKO-B jest nie tylko solidną metalową konstrukcją. Dzięki zastosowaniu zamykanego podajnika został wprowadzony nowy poziom bezpieczeństwa najważniejszych danych. Nowa, zintegrowana taca zamykana na kluczyk zapobiega nieautoryzowanemu dostępowi do napędu, tym samym zniechęca do kradzieży i zapobiega przypadkowemu wypchnięciu dysku podczas użytkowania.
mb411sko_full_metal.jpg
Za sprawą wykorzystanego materiału, który może przetrwać długie lata, MB411SKO-B jest w stanie pracować w najtrudniejszych warunkach. Wytrzymała metalowa konstrukcja ToughArmor jest idealna dla rozwiązań przemysłowych, które mogą wymagać certyfikatu niepalności, ponieważ urządzenie to jest zgodne z jej wymaganiami. Ze względu na wysoką jakość komponentów MB411SKO-B może być stosowany w różnych systemach korporacyjnych, w tym wojskowych i kryminalistycznych. Znajdzie również swoje zastosowanie w produkcji np. W wbudowanych systemach sterowania i fabrycznych systemach automatyki.

Wygodne funkcje

Zamontowana z przodu dioda LED przekazuje informacje o stanie dysku. Technologia Active Power (APT) umożliwia włączenie zasilania tylko wtedy, gdy dysk znajduje się wewnątrz obudowy. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia system Eagle Hook, który gwarantuje, że dysk nie wysunie się, gdy nie jest używany. Co więcej, ToughArmor MB411SKO-B obsługuje 7-pinowe złącze SATA z zatrzaskiem, więc nie musisz się martwić o przypadkowe odłączenie kabla. Gdy zostanie on podłączony, zablokuje się i pozostanie na miejscu.
mb411sko_LED_activity.gif
Poniższy film przedstawia trwałość Icy Dock MB4111SKO-B w starciu z samochodem typu SUV:

Źródło: informacja prasowa.