Akcja promocyjna yeedi na Aliexpress

Aliexpress stał się jednym z popularniejszych miejsc, w którym Polacy robią zakupy.

Z pewnością czas pandemii i związane z tym liczne ograniczenia przyczyniły się do rozwoju sprzedaży internetowej, ale tym co szczególnie wyróżnia ten portal z innych platform sprzedażowych jest prawdziwa „kopalnia” różnych okazji, akcji promocyjnych i nieprzebrana oferta produktowa.

Po okresie wzmożonych zakupów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia, w ostatnim tygodniu roku przychodzi czas na uspokojenie i chwilowy odpoczynek od codziennej pogoni za atrakcjami rynkowymi. Jest to jednocześnie początek wszelkiego rodzaju wyprzedaży, niskich cen i prawdziwych okazji.

Firma yeedi, która od niedawna jest obecna w Polsce, nie zwalnia i po okresie przedświątecznych obniżek, płynnie przechodzi do jeszcze atrakcyjniejszej poświątecznej akcji promocyjnej na Aliexpress.

Dla tych, którzy nie zdążyli się, zaopatrzyć w doskonałe roboty sprzątające yeedi przed Świętami, mamy świetną informację. To nic straconego, teraz jest możliwość nabycia tych sprzętów jeszcze w lepszej cenie.

Yeedi k650, odkurzacz autonomiczny o dużej mocy ssania i możliwością jednoczesnego odkurzania i mopowania, zaprojektowany z myślą o posiadaczach psów, który doskonale radzi sobie ze sprzątaniem sierści i splątanych włosów, sterowany z poziomu aplikacji jest teraz dostępny z 44% rabatem oraz kuponem promocyjnym za rewelacyjną cenę 593 zł.

Yeedi k700, robot sprzątający sterowany prostym pilotem z 3 przyciskami, całkowicie automatyczny, wyposażony w technologię umożliwiającą tworzenie wirtualnej mapy domu można teraz kupić z 27% rabatem i kuponem promocyjnym już za 784 zł.

I prawdziwa okazja, najnowsze dziecko firmy yeedi, w pełni autonomiczny robot sprzątający, który jeszcze nie miał oficjalnej premiery – yeedi 2 hybrid – jest teraz dostępny z 40% rabatem i kuponem promocyjnym za rewelacyjną cenę 998 zł.
Ten ostatni model, łączy w sobie zalety poprzedników i dorzuca do tego wiele nowych funkcjonalności i znacznie lepsze parametry pracy.

Moc ssania została zwiększona do 2500 Pa i pod tym względem należy do najmocniejszych na rynku.
Posiada możliwość jednoczesnego odkurzania i mopowanie, a 5200 mAh bateria pozwala na nieprzerwaną pracę do 200 min.

Doskonale radzi sobie z progami o wysokości do 2 cm, a jednocześnie niskoprofilowa konstrukcja sprawia że z powodzeniem sprząta pod meblami. Zestaw czujników zapobiega zarówno spadnięciu ze schodów jak i kolizji z meblami i innymi przeszkodami, dzięki czemu sprzątanie jest w pełni autonomiczne i nie wymaga żadnej ingerencji i pomocy ze strony użytkownika.

Zastosowana technologia Visual SLAM umożliwia utworzenie i zapamiętanie mapy domu co umożliwia zoptymalizowania pracy robota i „inteligentniejsze” poruszanie się po domu.

Pracą urządzenia możemy sterować za pomocą przejrzystej i intuicyjnej aplikacji dostępnej na smartfony. Możemy za jej pośrednictwem ustawić zarówno moc jak i tryb pracy, zaplanować harmonogram sprzątania z indywidulanym określeniem poszczególnych pomieszczeń, a za pomocą wirtualnych granic nie tylko wyłączyć ale też wyznaczyć określone obszary sprzątania. Aplikacja śledzi i zapisuje na bieżąco zużycie akcesoriów i historię pracy. Nie zabrakło też sterownia głosem oraz przydatnej funkcji „ znajdź mojego robota”. I nie musimy się martwić że nasz robot się „zestarzeje”, bo aplikacja jest uaktualniana na bieżąco przez łącze wifi.
I co jest warte podkreślenia, wszystkie produkty yeedi są wysyłane z magazynu w Polsce z terminem dostawy do 3 dni od zamówienia.

Źródło: Informacja prasowa