Nowe pojazdy w letniej ofercie marki GoBoard

Sezon letni zaczął się na dobre, dlatego wielu aktywnych entuzjastów mobilnej technologii rozgląda się za innowacyjnym i funkcjonalnym sprzętem, dzięki któremu wakacyjny wypoczynek będzie jeszcze bardziej udany. Użytkowników z pewnością ucieszy fakt, iż w portfolio marki GoBoard pojawiły się dwa nowe pojazdy elektryczne – hulajnoga z siodełkiem oraz dwukołowa deska z drążkiem kierowniczym typu stick.

- Nie mam wątpliwości, że najbliższe miesiące upłyną pod znakiem zwiększonego zapotrzebowania na oryginalne pojazdy umożliwiające przemieszczanie się na krótkich dystansach. Trzeba powiedzieć sobie szczerze, że tradycyjna deskorolka czy rower nie wzbudzają już w użytkownikach takich emocji jak jeszcze kilka lat temu. Nasze nowe propozycje – elektryczna hulajnoga z doczepianym siodełkiem GoBoard e-Scooter i GoBoard Smart, a więc dwukołowy pojazd, którym sterujemy za pomocą wysuwanego drążka kierowniczego z dedykowanym mocowaniem na smartfona wbudowanym w panel kierownicy – to idealne rozwiązania do użytku rekreacyjnego praktycznie w każdych warunkach – podkreśla Dariusz Rylski, Business Development Manager marki GoBoard w firmie Nelro Data SA.

e-Scooter

Hulajnoga GoBoard e-Scooter to elektryczny pojazd z ośmiocalowymi kołami, zasilany wydajną baterią litową 8800mAh. Pojazd osiąga prędkość maksymalną 25 km/h, a na jednym cyklu ładowania akumulatora przejedziemy 25-30km, w zależności od wagi i stylu jazdy użytkownika. Czas ładowania wynosi 4-5h, a maksymalny udźwig to 120kg, przy masie własnej pojazdu wynoszącej 17kg. Warto też zwrócić uwagę na praktyczne detale urządzenia. Hulajnogę wyposażono w łatwo montowane siedzisko, czytelny wyświetlacz LCD oraz hamulce bębnowe. Nie zabrakło także wysuwanej nóżki postojowej oraz oświetlenia umożliwiającego jazdę po zmroku. Hulajnoga e-Scooter dostępna jest w kolorze czarnym w sugerowanej cenie detalicznej 2 499 zł.

_GoBoard_Smart

GoBoard Smart to dwukołowy pojazd elektryczny wyposażony w regulowanej wysokości drążek kierowniczy, tak aby mogły z niego korzystać zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Na szczycie „sticka” umiejscowiono panel kierowniczy z miejscem przeznaczonym na mocowanie smartfona, na którym możemy wyświetlać dane z aplikacji Minirobot, która za pomocą Bluetooth łączy się ze Smartem. Urządzenie zasila bateria litowo-jonowa 4400mAh, dzięki czemu rozwija prędkość maksymalną do 20 km/h z obciążeniem do 120kg. Maksymalny zasięg pojazdu wynosi około 15km i zależy od stylu jazdy oraz wagi użytkownika. Czas ładowania akumulatora wynosi 2-3h. W zestawie znajdziemy dwa drążki kierownicze do sterowania rękoma lub nogami. GoBoard Smart dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych obudowy – białym, czarnym i kolorowym. Sugerowana cena detaliczna pojazdu wynosi 1 999 zł.
Z pełnym portfolio marki można zapoznać się na stronie www.go-board.pl

Źródło: informacja prasowa.