MyKronoz: ZeRound²ᴴᴿ Premium pomoże zadbać o zdrowie

Szwajcarski producent wzbogacił swój model ZeRound² o kilka funkcji, tworząc tym samym wersję specjalną: ZeRound²ᴴᴿ Premium. Co takiego posiada nowy model?
Smartwatch MyKronoz  ZeRound²ᴴᴿ Premium na pierwszy rzut oka można pomylić z tańszym kuzynem. Wiele elementów obu urządzeń jest bowiem identycznych. Koperta jest tej samej wielkości i ma okrągły kształt. Podobnie jak  ZeRound², także nowy ZeRound²ᴴᴿ Premium posiada 256 MB przestrzeni na dane oraz 64 MB RAM i baterię o pojemności 260 mAh. Gdzie więc znajduje się różnica?

Tajemnicę zdradza charakterystyczne HR w nazwie nowej wersji smartwatcha. To skrót od Heart Rate Monitor, czyli przekładając z języka Shakespeare’a na polski: monitoring pracy serca. To przydatny dodatek, pozwalający na sprawdzenie jak szybko bije nasze serce w różnych momentach dnia. W przypadku biegaczy czy osób z niewydolnością krążenia monitorowanie pracy serca może przynieść wymierne korzyści.

ZeRound2HRPremium-Blue&Pink&White Nato-Front view-Watchface_1

Ponadto smartwatch ZeRound²ᴴᴿ Premium może pochwalić się tym samym wachlarzem funkcji, co jego kuzyn. Krokomierz, zdalna kontrola aparatu fotograficznego, pomiar kalorii czy kontrola odtwarzania muzyki to tylko kilka z nich.

Smartwatch MyKronoz ZeRound²ᴴᴿ Premium jest dostępny na rynku w cenie  ok. 500 zł.

Specyfikacja:

⦁ Bluetooth: 4.0 BLE + 3.0
⦁ Wymiary [mm]: 45 x 12 mm
⦁ Masa [g]: 53
⦁ Ekran: średnica 1,22”, rozdzielczość: 240 x 204
⦁ Czas pracy na baterii: do 3 dni
⦁ Pojemność baterii 260 mAh
⦁ Odporność: certyfikat IP67
⦁ magnetyczna ładowarka
⦁ Współpracuje z systemami: Android 5.0 lub nowszy / iOS 8 lub nowszy

Źródło: Entrymedia, MyKronoz