Limitowana wersja słuchawek Creative Sound BlasterX H5 Valencia dla koneserów i graczy – dobra lokata kapitału

Sound BlasterX H5 Valencia na bazie modelu Tournament Edition, to wyjątkowe wzornictwo z godłem jednego z najlepszych klubów piłkarskich i ta sama jakość co uznany Model H5 TE.

Zestaw słuchawkowy Sound BlasterX H5 Valencia powstał w wyniku współpracy klubu piłkarskiego Valencia z firmą Creative aby dać miłośnikom klubu i gier piłkarskich dodatkowy gadżet kolekcjonerski. Do Polski trafiło tylko kilkaset sztuk tych wyjątkowych słuchawek, możliwych do nabycia tylko w sklepie z elektroniką X-KOM. Co ciekawe klub piłkarski postarał się aby cena słuchawek sygnowanych tym zacnym logiem Valencia, była niższa niż modelu protoplasty, ta sytuacja ma się diametralnie zmieniać wraz z upływem lat bo kolejnych serii już nie będzie.

Zestaw słuchawkowy Valencia został zaprojektowany z myślą o maksymalnym realizmie dźwięku podczas gier komputerowych. Usłyszysz wszystkie odgłosy pola bitwy i zbliżających się wrogów, dzięki czemu pokonasz ich w pięknym stylu.

Doskonała konstrukcja

Słuchawek Sound BlasterX H5 do gier mają industrialny wygląd. Nowy model wyposażono w muszle ze szczotkowanego metalu, a wszystko to uzupełnia wykończenie w kolorze spiżu. Lekka konstrukcja łączy w sobie również elastyczną piankę i poduszki z miękkiej dermy, dzięki czemu możesz nosić zestaw słuchawkowy H5 Valencia przez cały dzień.

Lekkie i trwałe rozwiązanie

Dzięki wytrzymałym elementom z wzmocnionego aluminium słuchawki H5 Valencia są bardzo lekkie. Są również tak wytrzymałe, że z łatwością sprostają trudom codziennego użytkowania.

Ulepszone przetworniki — większa czułość i komfortowa rozgrywka

Zestaw słuchawkowy H5 Valencia jest wyposażony w duże, dynamiczne przetworniki FullSpectrum™ o średnicy 50 mm, które zapewniają niesamowitą jakość dźwięku. Grając w gry z nową wersją słuchawek, doświadczysz przeszywających całe ciało wibracji. Czysty, głośny i dokładny dźwięk da Ci znaczną przewagę nad przeciwnikami.

Prosta komunikacja

Zaprojektowany od nowa, udoskonalony odłączany mikrofon z technologią redukcji odgłosów otoczenia lepiej eliminuje hałas podczas grania w głośnym miejscu.

Lepszy dźwięk dzięki oprogramowaniu Sound BlasterX Acoustic Engine Lite

Niezależnie od tego, że słuchawki Sound BlasterX H5 zapewniają doskonałą jakość dźwięku, dodatkowo wykorzystaliśmy doświadczenie, jakie mamy w tworzeniu doskonałych algorytmów, aby uzyskać brzmienie wykraczające poza ograniczenia konstrukcyjne, stosując zoptymalizowane ulepszenia pod kątem gier.
Dostępne dla systemu Windows® oprogramowanie Sound BlasterX Acoustic Engine Lite1 zawiera gotowe profile audio dopasowane do ustawień dźwięku popularnych obecnie gier. Po włączeniu profilu rozgrywka staje się jeszcze bardziej emocjonująca. Poczynając od świstu przelatujących kul w ulubionej przez Ciebie grze FPS do przerażającego ryku trolla w grze przygodowej, dźwięki są niezwykle realistyczne, dzięki naszym profesjonalnym ulepszeniom!

valencia4

Cieszę się bardzo, że mogliśmy wprowadzić na rynek zestaw słuchawek dla koneserów, bo to dobry sposób aby pozostawały przez dłuższy czas w dobrych rękach i kiedyś mogą być ciekawostką bo nie wiemy jak zmienią się w międzyczasie tego typu konstrukcje – Rafał Herman dyrektor Creative na Polskę

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA TEMAT PRODUKTU

DANE TECHNICZNE
Procesor dźwięku 
BlasterX Acoustic Engine Lite (zaprogramowane profile)
Przetworniki dźwięku
50 mm FullSpectrum
Pasmo przenoszenia słuchawek
20Hz ~ 20kHz
Interfejs
Wejście stereo 3,5 mm
Obsługiwane systemy operacyjne
Windows® 10, Windows® 8.1, Windows® 8, Windows® 7
Obsługiwane konsole
Xbox One™ poprzez 3,5 mm 4-biegunowego kabla audio (z Stereofoniczny zestaw słuchawkowy Xbox Jeden adapter)

WYMAGANIA SYSTEMOWE

Oprogramowanie Sound BlasterX Acoustic Engine Lite
Procesor Intel® Core™2 Duo lub odpowiadający mu procesor AMD®, zalecana prędkość 2,8 GHz lub wyższa
Płyta główna z chipsetem Intel, AMD lub innym, w pełni zgodnym
Microsoft® Windows 10, Windows 8.1/8.0 (32-/64-bitowy), Windows 7 (32-/64-bitowy)
1 GB pamięci RAM
>600 MB wolnego miejsca na dysku twardym

Połączenie analogowe
Dostępne złącze analogowe słuchawek/mikrofonu dla urządzeń PC/Mac/Android/iOS/PS4/Xbox

Ceny i dostępność

Sound BlasterX H5 Valencia dostępne są na polskim rynku w cenie 249 zł, w sklepie www.x-kom.pl

Więcej informacji na BlasterX.com.

Źródło: informacja prasowa.