Kompaktowo i kolorowo, czyli bezprzewodowe głośniki Rockbox Fresh’n’Rebel

Na urlopie, w pracy, w szkole czy na grillu ze znajomymi – muzyka towarzyszy nam na każdym kroku. Nie zawsze chcemy się izolować od świata, słuchając ulubionych piosenek przez słuchawki – w takich sytuacjach ciekawą propozycją wydają się być głośniki bezprzewodowe, które, dzięki technologii Bluetooth można sparować ze swoim urządzeniem i cieszyć się wolnością. Rockbox to seria głośników marki Fresh’n’Rebel, łącząca w sobie elegancki wygląd i funkcjonalność.

Rockbox Cube to najmniejsza z kolumienek tej serii, jej wymiary to 5 x 5 x 5 cm. Ale niech was nie zwiedzie niewinny wygląd, ponieważ to małe urządzenie, wyposażone w 40mm przetwornik, zachwyca mocnym i soczystym dźwiękiem. W pełni naładowana bateria pozwala na 6,5 godziny ciągłego odtwarzania muzyki. Model występuje w siedmiu wariantach kolorystycznych.

Rockbox Round H2O Edition to głośnik, który idealnie sprawdzi się na urlopie. Mimo swojego małego rozmiaru i wagi (190g) gwarantuje wspaniały dźwięk, a wodoodporna obudowa umożliwia słuchania ulubionych utworów nad jeziorem czy na basenie.

Rockbox Fabriq Edition to linia głośników bezprzewodowych, które łączą doskonałą jakość dźwięku ze współczesnym wzornictwem. Osłony tych głośniki wykonane są ze w specjalnej tkaniny w pięciu odcieniach kolorystycznych, z oryginalnym zaczepem skórzanym.

Najmniejszym przedstawicielem serii jest Rockbox Cube Fabriq Edition – zgrabny głośniczek w kształcie sześcianu. Rockbox Round Fabriq Edition jest okrągły i bez trudu zmieści się nawet w kieszeni. W pełni naładowane baterie obu modeli pozwalają na ciągłe słuchanie muzyki przez osiem godzin. Cena głośnika to 149zł. Nieprzeciętnym wyglądem może poszczycić się model Rockbox Fold Fabriq Edition – głośniczek ze skórzaną, rozkładaną osłoną, która może posłużyć również za podstawkę. Wyposażony w dwa przetworniki 40mm gwarantuje doskonałą jakość dźwięku, a bateria pozwala na 14-godzinny czas odtwarzania. Głośnik kosztuje 329zł. Najbardziej wymagających użytkowników powinny przekonać głośniki Rockbox Brick Fabriq Edition oraz Rockbox Chunk Fabriq Edition – łączą one w sobie wysokiej jakości materiały, charakteryzują się mocnym basem oraz doskonały dźwięk. Oba modele wyposażone są w baterię, która pozwala na 20 godzin ciągłego słuchania. Dodatkowo są one wyposażone w porty do akumulatora, dzięki czemu można podłączyć do ładowania telefon bezpośrednio do głośnika. Głośniki występują w pięciu wersjach kolorystycznych. Cena modelu Rockbax Brik to 219zł, a Rockbax Chunk 449zł.

Rockbox  cube

Niezależnie od tego czy preferujecie klasyczny czy nowoczesny styl, głośniki bezprzewodowe Fresh’n’Rebel zapewnią wam nieograniczony dostęp do waszej ulubionej muzyki.

Źródło: Informacja prasowa