100% mocy dzięki pomysłom firmy Hama dla produktów marki Apple

Niemiecka marka Hama wprowadza na rynek akcesoria mobilne, by sprostać oczekiwaniom każdego użytkownika produktów z logiem nadgryzionego jabłka. Nowy asortyment USB-C Lightinig to produkty dopasowane do potrzeb użytkowników iPhonów i MacBooków. W ofercie nie zabrakło przewodów ładujących, szybkich ładowarek PD 18 W oraz zestawów ładujących dostosowanych do możliwości i wymagań akcesoriów Apple.
Wytrzymałe przewody ładujące
Przewody ładujące USB-C – Lightning „Reflected” to wyróżniające się kolorowym, trwałym oplotem kable z wysoką szybkością transferu danych do 480 Mbps. Świetnie sprawdzają się do ładowania smartfonów i tabletów dzięki specjalnie zoptymalizowanym przewodom wewnętrznym. Dodatkowo posiadają pozłacane wtyczki o niskiej rezystencji przejściowej, która zapewnia z kolei niezawodną transmisję sygnałów. Dla użytkowników ceniących sobie ekstremalną wytrzymałość, przygotowana została propozycja przewodu, który służy do ładowania i synchronizacji smartfonów oraz tabletów. Do produkcji modelu Extreme wykorzystano włókna DuPont Kevlar, które znane są ze swojej niezwykłej wytrzymałości i trwałości (producent obliczył trwałość na 20 000 wygięć). W przypadku tego modelu możemy liczyć na wysoką szybkość transferu danych do 480 Mbps oraz stabilny płaszcz kabla wraz ze wzmocnieniem wewnętrznym przewodów.

Ładowarki PD dla szybkiego ładowania
Technologia TurboFast, którą zastosowała Hama w ładowarkach przeznaczonych dla produktów Apple pozwala w bardzo krótkim czasie (pół godziny) uzupełnić baterię aż do 50%, w opozycji do ładowarek pozbawionych tej technologii, gdzie połowę baterii jesteśmy w stanie naładować w 49 minut. Dostępne ładowarki sieciowe zapewniają moc wystarczającą na kilka dodatkowych godzin pracy baterii bez konieczności rezygnowania ze słuchania muzyki czy korzystania z nieodzownych aplikacji drogowych i GPS. Ładowarka samochodowa TurboFast 18 W w PD (Power Delivery) pozwala uniknąć sytuacji wyczerpania baterii niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy. Pozwala ona przyspieszyć ładowanie o 35% w porównaniu do innych urządzeń tego typu (wystarczy jedynie 1,5 h czynnego ładowania). Technologia Turbo Fast oraz standard 1 A/5 V to kolejne atuty, które pozwalają na szybką reakcję w sytuacji rozładowującej się baterii.
Brak gniazdka? To nie problem
W przypadku, kiedy nie mamy dostępu ani do gniazda zapalniczki w samochodzie ani do gniazdka elektrycznego, z pomocą przychodzi nieodzowny powerbank. Najnowszy model w ofercie marki Hama oferuje pojemność 12000 mAh, technologię Qualcomm Quick Charge 3.0, dzięki którym naładowania urządzenia odbywa się aż 4-krotnie szybciej (50% mocy w 25 minut). Idealnie nadaje się również do ładowania tabletów oraz laptopów. Oferta obejmuje zarówno urządzenia 18 W jak i 60 W. Powerbank może także być bezpiecznie używany podczas lotów samolotem, a podłączone urządzenia są automatycznie rozpoznawane i optymalnie ładowane, dzięki temu unikniemy niebezpieczeństwa przeciążenia lub zwarcia.
Marka Hama wychodząc naprzeciwko użytkownikom produktów Apple zadbała o wszystkie walory za równo technologiczne jak i estetyczne. Co więcej, akcesoria te pozwalają w bezpieczny, nieporównywalnie szybki sposób naładować urządzenia mobilne i utrzymać ich akumulatory w dobrej kondycji. Oferta kabli ładujących rozpoczyna się już od kwoty 30 zł. Ładowarki (także samochodowe) to wydatek rozpoczynający się od 50 zł. Wspomniane powerbanki oscylują w cenie już od 149 zł. Więcej informacji znajduje się na stronie producenta: www.hama.pl

Źródło: Informacja prasowa